Palety Wynajem

Współpraca

Innowacje są motorem rozwoju, wzrostu efektywności działania i wzrostu dobrobytu. Ekologiczna, trwała, bezpieczna paleta plastikowa jest innowacją, która racjonalnie rzecz biorąc, z uwagi na jej zalety wypiera z rynku paletę drewnianą.

W jaki sposób dopasować się do standardów rynkowych unikając przy tym wysokich nakładów związanych z zakupem palety plastikowej, droższej od drewnianej?

Odpowiedzią na to pytanie jest outsourcing czasochłonnej i kosztownej funkcji zarządzania paletami, czyli wynajem palet.

Koszty składowania palet, kontroli obrotu, inspekcji, napraw, recyklingu palet, administracyjne, utraty klientów w przypadku braku palet i braku możliwości szybkiego zaspokojenia popytu. Tak w skrócie przedstawić można strukturę kosztów generowanych przez własnościowe zasoby palet. Wynajem palet pozwala na podniesienie efektywności zarówno w łańcuchu dostaw, jak i w pozostałych obszarach działalności firmy. Współpraca z nami w zakresie wynajmu palet plastikowych to nie tylko łatwo mierzalne korzyści finansowe, ale również krok w stronę odpowiedzialnego biznesu. Palety plastikowe wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), a tym samym przyczyniają się do umocnienia pozycji firmy na rynku oraz poprawy jej wizerunku.

Wynajem palet plastikowych łączy korzyści z tytułu outsourcingu palet z zaletami palet plastikowych, które to połączenie zdaje się być doskonałą odpowiedzią na obecne potrzeby rynku.

Podnieś efektywność działania dbając przy tym o środowisko!
Zreorganizuj z nami swoją firmę korzystając z naszych usług wynajmu palet!

Zapraszamy do nawiązania współpracy również firmy dystrybucyjne.